ANKARA ÖZEL AMBULANS
1977’den bu yana Hizmetinizde

Türkiye’nin ilk özel ambulans firması olarak 1977 yılından günümüze kadar Şehir içi, şehirler arası hasta nakli ve cenaze hizmetleri (Şehir içi, Şehirler arası ve uluslararası), her türlü organizasyonda refakat hizmetleri (açılış, organizasyon, spor faaliyetleri ve sosyal etkinlikler vb. durumlarda Acil Tıbbi Teknisyen ve Şoförden oluşan tam teşekküllü ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ulaşılabilir Teknolojik alt yapıya sahip olan Ankara Özel Ambulans, Çağrı sistemi, Özel Eğitimli Personel ve kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemleri ile teknolojiden en üst seviyede faydalanarak zamanında hastaya ulaşım, müdahale ve nakil edileceği hastaneye ulaşımını sağlamaktadır.

Ambulanslarımız amaca uygun olabilmesi için, 40 yıllık tecrübemize dayanarak, hastanın rahat edebileceği ve sağlık personelinin kolay hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığının 08.07.2001 tarih ve 24456 sayılı Resmi Gazetesinde yayınlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça da ruhsatlandırılmıştır.

image
Bilgi Almak İçin Arayın!
Whatsapp