Kurumsal
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Hakkımızda

ankara ambulans hakkımızda

Ankara Ambulans, Türkiye'nin ilk özel ambulans firması olarak, Ankara ve Türkiye genelinde özel ve kiralık ambulans hizmetleri sunarak sağlık sektöründe güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir. Ambulans hizmetlerinde kalite ve güvenin sembolü haline gelmiş olan firmamız sektörde öncü konumda yer almaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, ambulans filomuzu yenileyerek daha modern ve donanımlı araçlarla hizmet veriyoruz. Yenilenen iç donanımlarımız ve işinde uzmanlaşmış, deneyimli ekibimizle, özel ambulans hizmetlerinde standartları yükselterek markamızı daha da ileri taşıyoruz.

Hizmet yelpazemiz, özel ambulans hizmetlerinin yanı sıra kiralık ambulans hizmetleri, satılık ambulanslar, hasta nakil hizmetleri, cenaze ve defin işlemleri ile şehir içi ve şehirler arası ambulans ve cenaze hizmetlerini kapsamaktadır. Ankara Ambulans olarak, acil durumlarınızda ve hasta transfer ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.

Ekip olarak, her müdahalemizde insan hayatını en önemli önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle, acil durumlarda hızla ve etkili bir şekilde müdahale ederek, size ve sevdiklerinize en güvenli sağlık hizmetini sunuyoruz.

Sağlık ve güvenlikte referans noktası olmayı hedefliyoruz. Teknolojik donanımlarımızı sürekli güncelleyerek ve personelimizi en üst düzeyde eğiterek, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sağlık hizmetlerindeki mükemmellik anlayışımızla, Ankara'da ve Türkiye genelinde güvenilir bir sağlık hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşteri HizmetleriANKARA AMBULANS

Merhaba

Yardım ister misiniz?

08:56